سرویس مسجد خبر
مسئول قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان:

نوجوانان در فعالیت‌های مسجدمحور حضور یابند

(دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲) ۱۵:۵۴

مسئول قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: نوجوانان و جوانان با اتکا به ایمان و امید در فعالیت‌های مسجدمحور حضور فعال داشته باشند تا سعادت‌مندی را در زندگی خود درک کنند.

به گزارش مسجدخبر به نقل از ایکنا، حمید سلیمی، مسئول قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، ۲۷ خرداد ماه در آئین افتتاحیه برنامه‌های تابستانی و اختتامیه طرح رویش بچه‌های مسجد ویژه پسران در اردوگاه مقدس اردبیلی گفت: نوجوانان و جوانان با اتکا به ایمان و امید در فعالیت‌های مسجدمحور حضور فعال داشته باشند تا سعادت‌مندی را در زندگی خود درک کنند. 
 
مسئول قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) افزود: توصیه‌ای به نوجوانان و جوانان می‌کنم که هیچ‌گاه از مساجد جدا نشوید. سلیمی خاطر نشان کرد: احترام به پدر و مادر از دیگر راه‌های سعادت‌مندی برای نوجوانان و جوانان است که با انجام آن قطعا خداوند متعال به آن‌ها کمک خواهد کرد. 
 
در ادامه این مراسم، رضوان باقلاچی، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل با اشاره به این‌که شناخت از خود مقدمه‌ای برای خداشناسی است، تصریح کرد: جوانان در تمامی مراحل زندگی خود به فکر افزایش معرفت درونی باشند تا سعادت و خوشبختی را درک کنند. مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل بیان کرد: شور و نشاط جوانی همیشه در برنامه‌های کانون‌های مساجد موج می‌زد و از همه عوامل اجرایی برگزاری این اردو سپاسگزارم که زمینه فعالیت‌های تربیتی و آموزشی را برای بچه‌های مسجد فراهم کرده‌اند.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۲۴

تازه ترین

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین