سرویس مسجد خبر
کارشناس امور بانوان اداره تبلیغات اسلامی کردستان

شرکت ۴۰۰ بانوی در «مهرواره بانور»

(یکشنبه ۱ آبان ۱۴۰۱) ۱۴:۳۶

آئلا شهسواری با اشاره به اینکه تا کنون ۴۰۰ نفر از بانوان فعال استان کردستان در طرح «مهرواره بانور» شرکت کرده‌اند، بیان کرد: تلاش بانوان برای رشد و تعالی خانواده‌ها در محلات مختلف شهر و استان با شناسایی و حل مسائل آن‌ها می‌تواند اثرات مطلوبی در راستای بهبود وضعیت جامعه داشته باشد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از نهضت، آئلا شهسواری، کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در گفتگو با خبرنگاران استان اظهار کرد: طرح «مهرواره با نور» با محوریت استحکام خانواده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کشور اجرا می‌شود.
 
وی افزود: مخاطبان این طرح همسران ائمه جماعات شهرستان‌ها، بانوان طلبه حوزه‌های علمیه و بانوان فعال قرآنی و بسیجی در مساجد و هیئت‌های مذهبی هستند که در حوزه خانواده فعالیت می‌کنند.
 
کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه تا کنون ۴۰۰ نفر از بانوان فعال استان کردستان در این طرح شرکت کرده‌اند، بیان کرد: مهلت ثبت‌نام در «مهرواره بانور» تا تاریخ نهم آذرماه تمدید شده است که امیدواریم در این مدت تعداد بیشتری از بانوان فعال کردستانی در این طرح شرکت کنند.
 
وی افزود: تلاش بانوان برای رشد و تعالی خانواده‌ها در محلات مختلف شهر و استان با شناسایی و حل مسائل آن‌ها می‌تواند اثرات مطلوبی در راستای بهبود وضعیت جامعه داشته باشد.
 
شهسواری ادامه داد: بهبودی‌ و پیشرفت خانواده‌ها با توجه به کارکردهای آن در زندگی اسلامی و استفاده از الگوهای مناسب در راستای تشکیل، تحکیم و تقویت خانواده از اهداف طرح مهرواره بانور است.
 
وی به شرکت مخاطبان در این طرح اشاره کرد و افزود: شرکت در این رویداد فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به فعالیت و تلاش در زمینه جهاد تبیین و فعالیت‌های اجتماعی است.
 
کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: بانوانی که در این طرح شرکت می‌کنند می‌توانند خاطرات، دست‌نوشته‌ها و نظرات و پیشنهادات خود را درباره بهبود مسائل حوزه خانواده به دبیرخانه این طرح ارائه کنند.
تعداد بازدید : ۱,۰۲۶

تازه ترین

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین